BB Eruditio - vzděláváníObjevujte psychologickou akupunkturu

Staň se královnou svého života ...

  • Kdo jsem  Kdo jsem Jmenuji se Kateřina Zelinková a ráda se stanu Vaším průvodcem na cestě ke zdravějšímu, radostnějšímu a svobodnějšímu životu. Jsem maminkou tří krásných synů a právě náš prvorozený nám do života přinesl jedno velké dobrodružství zvané autismus. Tímto začala má dlouhá cesta hledání alternativní pomoci. Prošla jsem si řadou alternativních metod, pracovala jak na sobě, tak na synovi. Nicméně nic z toho, čím jsem si prošla, nemělo tak silný, pozitivní efekt a nepřineslo takové výsledky, jako EFT. Tato technika mé předchozí zkušenosti rozvinula a umocnila. Mým původním záměrem bylo využívání EFT jen pro mou rodinu. Výsledky ale byly tak výrazné, že jsem se rozhodla pomáhat i dalším lidem a proto bych Vás chtěla seznámit s prací, kterou s radostí dělám.
  • Co je to EFT ? Co je to EFT ? EFT “Emotional Freedom Technique”, v překladu “Technika emoční svobody”, je psychologickou formou akupunktury. Řadí se mezi světově uznávané techniky, spadající do oboru energetické psychologie. Pracuje na principu poznatků tradiční čínské medicíny. Naším tělem probíhají energetické dráhy zvané meridiány. Pokud jsou tyto dráhy zablokovány negativními emocemi, narušují přirozený tok energie v těle. V důsledku toho se oslabuje přirozená schopnost obnovy energetického systému, což se projevuje strachem, úzkostí nebo stresem. Jak Vám EFT může pomoci? EFT zlepšuje Vaše fyzické i emocionální zdraví, ulevuje od emočně vypjatých situací a hluboce uložených traumat, odstraňuje překážky v osobním a profesním životě. Vnáší harmonii do všech Vašich vztahů, pomáhá otevírat Váš skrytý potenciál, přivádí Vás na správnou životní cestu a přináší také materiální hojnost.
  • Průběh konzultace Průběh konzultace Technika EFT je velmi efektivní a úleva přichází už během první konzultace. Lehkým poklepem na několika akupunkturních bodech se uvolňují emocionální bloky na meridiánových drahách. Během konzultace s Vámi pracuju pouze s Vašimi emocemi, proto není třeba sdělovat jakékoliv soukromé informace. Technika EFT je vhodná jak pro dospělé, tak děti. Na závěr této, Vám ukážu jak EFT provádět tak, abyste ji mohli sami používat. S EFT pracuji už 10 let a mám s ní výborné zkušenosti. Délku konzultace si volíte sami, přičemž její minimální dělka je 1,5 hodiny Vašeho času, aby se dostavil žádoucí efekt a výsledky se tak mohly projevit. Stanovená cena je 800 Kč / hodina.

Zavolejte mi: +420 721 662 976

Kateřina ZelinkováReference