BB Eruditio - vzděláváníKalendář akcí

Prezentační techniky 13.07.2017

Dobrý den,

 

Rádi bychom vás pozvali na odbornou přednášku z oblasti firemního vzdělávání organizovanou pod hlavičkou vzdělávacího projektu BB ERUDITIO. Pro měsíc červenec jsme pro vás připravili téma z oblasti neurovědy pod názvem:

 

Prezentační techniky

 

Během přednášky se dozvíte:

 

·         Jak připravit strhující přednášku nebo prezentaci

·         Jak si získat každé publikum

·         Jak efektivně ovlinit a přesvědčit ostatní

·         Jak si prezentaci užít

·         Spoustu praktických tipů

 

Přednáška se koná ve čtvrtek, 13.července 2017 od 16h ve školící místnosti BB ERUDITIO na ulici Vinařská 995, Dolní Bojanovice.

 

Roli přednášejícího zastane Martin Zelinka MBA, zkušený manažer s více než 15letou praxí s vedením mezinárodních týmů strategického a operativního nákupu  v přední IT společnosti Fortune 50 a dále absolvent studijních programů u Neuroleadership Institute.

 

Na přednášku bude volně navazovat příjemné zpestření dne, a to školení o víně nazvané Setkání s vínem, z našeho vinného klubu www.bojanovskebudy.cz . Seznámíme vás s pečlivě vybranými vzorky vín z vinařských podoblastí slovácká, velkopavlovická a mikulovská. Můžete se těšit na snoubení vín s tradičními specialitami moravské kuchyně.

 

Počet míst je limitován na 12 osob. Cena přednášky je 955 Kč za osobu. Možnost platby hotově nebo kartou přímo na místě.

 

Pro více informací anebo pro rezervaci nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky.

 

Krásný den a brzy na viděnou.

 

Kateřina & Martin Zelinkovi

 

BB Eruditio

Bojanovské Búdy s.r.o.

Tel: +420 721 662 976

Email: info@bojanovskebudy.cz

www.bberuditio.cz

« Zpět