BB Eruditio - vzděláváníKalendář akcí

Udělejte si pořádek s Feng Shui - I., Dolní Bojanovice

Udělejte si pořádek s Feng Shui - I., Dolní Bojanovice13.04.2018

Srdečně Vás zvu na pracovní workshop   “Udělejte si pořádek s Feng Shui - I.”   Kdy?         V pátek, 13. 4. 2018, od 17.00 - 21.00 hod   Kde?         Školící místnost BB Eruditio, na ulici Pod Búda... Více info »


Prezentační techniky

Prezentační techniky 13.07.2017

Dobrý den,   Rádi bychom vás pozvali na odbornou přednášku z oblasti firemního vzdělávání organizovanou pod hlavičkou vzdělávacího projektu BB ERUDITIO. Pro měsíc červenec jsme pro vás připravili téma z oblasti neurovědy pod názvem:   Prezentační techniky   Během přednášky... Více info »


Zařiďte si svůj interiér jednoduše, elegantně a originálně

Zařiďte si svůj interiér jednoduše, elegantně a originálně23.06.2017

Dobrý den,   Přijměte pozvání na kreativní workshop    "Zařiďte si svůj interiér jednoduše, elegantně a originálně"   Workshop je určen všem, kteří se chtějí seznámit se základy interiérového designu.  Během workshopu získáte:    Ukázku a prohlíd... Více info »


Efektivní vyjednávaní a jak čelit manipulačním technikám

Efektivní vyjednávaní a jak čelit manipulačním technikám15.06.2017

Dobrý den,   Rádi bychom vás pozvali na odbornou přednášku z oblasti firemního vzdělávání organizovanou pod hlavičkou vzdělávacího projektu BB ERUDITIO. Pro měsíc červen jsme pro vás připravili téma z oblasti neurovědy pod názvem:   Efektivní vyjednávání a jak čelit mani... Více info »


Seznamte se ...tady je váš mozek

Seznamte se ...tady je váš mozek 27.05.2017

Dobrý den,   Rádi bychom vás pozvali na odbornou přednášku z oblasti firemního vzdělávání organizovanou pod hlavičkou vzdělávacího projektu BB ERUDITIO. Pro měsíc květen jsme pro vás připravili téma z oblasti neurovědy pod názvem:   Seznamte se ... tady je váš mozek ... Více info »


Základy líčení

Základy líčení 19.05.2017

Dobrý den,   Přijměte pozvání na workshop osobního rozvoje   ZÁKLADY LÍČENÍ   Workshop je určen všem ženám, které chtějí dobře vypadat nejenom při slavnostních příležitostech, ale také každý den.   Workshop se koná v pátek, 19.května od 18h ve školící mí... Více info »


Neurověda v osobní a týmové výkonnosti

Neurověda v osobní a týmové výkonnosti 29.04.2017

  Dobrý den,   Rádi bychom vás pozvali na odbornou přednášku z oblasti firemního vzdělávání organizovanou pod hlavičkou vzdělávacího projektu BB ERUDITIO. Pro měsíc duben jsme pro vás připravili téma z oblasti neurovědy pod názvem:   Neurověda v osobní a týmové ... Více info »


Rustové/fixní nastavení mysli & Kritické myšlení

Rustové/fixní nastavení mysli & Kritické myšlení07.04.2017

Dobrý den, Rádi bychom vás pozvali na odbornou přednášku organizovanou pod hlavičkou vzdělávacího projektu BB ERUDITIO. Pro měsíc duben jsme pro vás připravili téma z oblasti neurovědy pod názvem: Růstové/fixní nastavení mysli a Kritické myšlení    Přednáška se koná v pá... Více info »


Jarní floristický workshop

Jarní floristický workshop01.04.2017

Dobrý den,   Přijměte pozvání na   JARNÍ FLORISTICKÝ WORKSHOP     Výroba jarního věnce na dveře a dekorace na stůl    Workshop se koná v sobotu, 1. dubna od 16h ve školící místnosti BB ERUDITIO na ulici Vinařská 995, Dolní Bojanovice.   ... Více info »


Jarní floristický workshop

Jarní floristický workshop31.03.2017

  Dobrý den,   JARNÍ FLORISTICKÝ WORKSHOP   Výroba jarního věnce na dveře a dekorace na stůl   Workshop se koná v pátek, 31.března od 16h ve školící místnosti BB ERUDITIO na ulici Vinařská 995, Dolní Bojanovice.   Workshopem vás bude provázet Alžb... Více info »


Jak efektivně prezentovat a vyjednávat

Jak efektivně prezentovat a vyjednávat 10.03.2017

Dobrý den, Rádi bychom vás pozvali na odbornou přednášku organizovanou pod hlavičkou vzdělávacího projektu BB ERUDITIO. Pro měsíc březen jsme pro vás připravili témata z oblasti prezentování a vyjednávání pod názvem: Jak efektivně prezentovat & vyjednávat Během přednášky se d... Více info »


Uvolnění emočního stresu pomocí Kineziologie One Brain

Uvolnění emočního stresu pomocí Kineziologie One Brain 24.02.2017

Dobrý den, Rádi bychom vás pozvali na odbornou přednášku organizovanou pod hlavičkou vzdělávací platformy BB ERUDITIO. Pro měsíc únor jsme pro vás připravili téma  z oblasti kineziologie pod názvem:   Uvolnění emočního stresu pomocí Kineziologie One Brain   Během pře... Více info »


Umění produktivity bez stresu

Umění produktivity bez stresu17.02.2017

Dobrý den, Rádi bychom vás pozvali na odbornou přednášku organizovanou pod hlavičkou vzdělávacího projektu BB ERUDITIO. Pro měsíc únor jsme pro vás připravili témata z oblasti osobní výkonnosti pod názvem: Umění produktivy bez stresu Během přednášky se dozvíte: ·  &... Více info »


Udělejte si pořádek v životě s Feng Shui

Udělejte si pořádek v životě s Feng Shui 10.02.2017

Dobrý den, Rádi bychom vás pozvali na odbornou přednášku organizovanou pod hlavičkou vzdělávacího projektu BB ERUDITIO. Pro měsíc únor jsme pro vás připravili témata z oblasti Feng Shui pod názvem: Udělejte si pořádek v životě s Feng Shui Během přednášky se dozvíte:   ... Více info »


Seznamte se ...tady je váš mozek

Seznamte se ...tady je váš mozek27.01.2017

Dobrý den, Rádi bychom vás pozvali na odbornou přednášku organizovanou pod hlavičkou vzdělávacího projektu BB ERUDITIO. Pro měsíc leden jsme pro vás připravili témata z oblasti neurovědy pod názvem: Seznamte se prosím ... tady je váš mozek. Během přednášky se dozvíte: · ... Více info »